Strona główna » Blog » Ubezpieczenia » Ubezpieczenie turystyczne Nationale Nederlanden

Ubezpieczenie turystyczne Nationale Nederlanden

przez Damian Wieczorek

Jeśli ktoś decyduje się na podróżowanie, to warto pomyśleć o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego. Jest to niezwykle istotne, bo niestety zawsze może przytrafić się coś złego. Trzeba pamiętać o tym, że zwykła polisa ubezpieczeniowa nie zawsze wystarczy do uzyskania należnego odszkodowania. Lepiej nie ryzykować. Zdrowie jest najważniejsze, a leczenie może być niezwykle kosztowne. Na szczęście do wyboru są rozmaite ubezpieczenia turystyczne, więc każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne?

Nawet jeśli ktoś dba o zdrowie i bardzo uważa, to jednak zawsze jest większe lub mniejsze ryzyko napotkania różnych problemów. Może dojść do wypadku z winy osób trzecich. Podróżowanie wiąże się z różnymi zagrożeniami, dlatego lepiej się zabezpieczyć przed wyjazdem. Na uwagę zasługuje oferta towarzystwa ubezpieczeniowego Nationale Nederlanden. Jest to sprawdzona firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Ma w swojej ofercie między innymi ubezpieczenie turystyczne. Jeśli ktoś zdecyduje się na wyjazd za granicę, to warto się nią zainteresować. Można liczyć na pokrycie zobowiązań po szkodzie do nawet 1000000 zł. Trzeba pamiętać o tym, że nie zawsze jest się ofiarą wypadku. Samemu także można wyrządzić komuś szkodę, przykładowo na stoku narciarskim. Zarysowanie auta także staje się problemem. Na szczęście z polisą od Nationale Nederlanden nie będzie to stanowić większego problemu. Towarzystwo pokryje szkody wyrządzone przez klienta.

Warto mieć ubezpieczenie turystyczne ze względu na to, że w przypadku wypadku można liczyć na bezpłatny transport do Polski. Ubezpieczyciel zajmie się jego zorganizowaniem i oczywiście pokryje koszty. Nie dotyczy to jednak wyłącznie klienta, na transport mogą liczyć także osoby towarzyszące, co stanowi ogromne ułatwienie i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Nationale Nederlanden udzieli pomocy w razie wystąpienia rozmaitych problemów z bagażem, sprzętem i samochodem. Można liczyć na wypłacenie do 5000 zł w przypadku zniszczenia bagażu lub sprzętu, to samo dotyczy jego zgubienia lub kradzieży. Jeśli dojdzie do zepsucia się auta podczas podróżowania, to wystarczy skontaktować się z ubezpieczycielem, a w zajmie się on przykładowo naprawą na miejscu, holowaniem pojazdu. Można także liczyć na podstawienie samochodu zastępczego itd.

Zdarza się że podczas wakacji konieczne staje się przeprowadzenie akcji ratunkowej. Wiąże się to oczywiście z niemałymi kosztami, ale dzięki ubezpieczeniu turystycznemu nie będzie trzeba się tym martwić. Pokryje je towarzystwo ubezpieczeniowe. Nationale Nederlanden zapłaci także za akcje dotyczące poszukiwania w górach lub na morzu. Kolejnym udogodnieniem będzie zapewnienie ochrony podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Można wobec tego być aktywnym fizycznie bez martwienia się o dodatkowe koszty w razie dojścia do wypadku. Jeśli ktoś lubi aktywności zimowe, ryzykowne sporty, to ubezpieczenie turystyczne będzie dla niego idealnym rozwiązaniem podczas wakacji.Co przemawia za tym, aby wybrać ubezpieczenie turystyczne od Nationale Nederlanden?

Mając ubezpieczenie turystyczne, można liczyć na pomoc w znalezieniu lekarza, pokrycie kosztów i wypłacenie odszkodowania, gdy dojdzie przykładowo do złamania kończyny lub zachorowania na wirusa. Nie będzie trzeba martwić się o stratę pieniędzy w razie odwołania wakacji lub skrócenia wyjazdu. Ubezpieczyciel zwróci koszty przykładowo za opłacone bilety lub zabukowany hotel. Jeśli to idzie zagubienia bagażu na lotnisku, to klient Nationale Nederlanden otrzyma pieniądze na niezbędne rzeczy i odszkodowanie zgodnie z równowartością bagażu. Zostaną one wypłacone nawet w przypadku zamkniętych wyciągów przez minimum dobę.

Jak kupić i warunki ubezpieczenia Nationale Nederlanden

Ubezpieczenie turystyczne Nationale Nederlanden można zamówić przez internet. Wystarczy wypełnić wniosek, podać cel podróży, datę i liczbę osób. Następnie wybiera się preferowany pakiet wraz z dodatkami. Potem wybiera się preferowany pakiet wraz z dodatkami. Po określeniu okresu i sumy ubezpieczenia przechodzi się do podania danych i zapłaty. W Nationale Nederlanden można liczyć na zniżki dla rodzin z dziećmi, dodatkowe dni ochrony. Ceny zaczynają się już niewiele ponad 3 zł za dzień. Szybki i wygodny zakup polisy ubezpieczeniowej to ogromna zaleta. Cena jest ustalana indywidualnie, dlatego warto warto wyliczyć całkowity koszt na stronie ubezpieczyciela. Służy do tego specjalny kalkulator. Można zdecydować się na pakiet minimum, optimum lub premium. W zależności od wyboru, będzie on zawierać mniejsze lub większe koszty leczenia. (150/200/300 tysięcy zł), OC, NNW, bagaż, assistance. Jest też wiele dodatkowych usług typu ubezpieczenie sprzętu sportowego.

Zobacz też inne artykuły

revolutnationale nederlanden
mubi.pl
KamperRENT.pl © 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami: kontakt@kamperrent.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. OK Dowiedz się więcej